دنیای وردپرس

no-img

م
ن
و
دنیای وردپرس

ادامه مطلب

افزونه
افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
افزونه
فروردین 6, 1395

افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget


افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us WidgetReviewed by علیرضا on Mar 25Rating: 4.0افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widgetافزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget در این ساعت از دنیای وردپرس می خواهیم نحوه افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget را در وردپرس به

افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget

در این ساعت از دنیای وردپرس می خواهیم نحوه افزودن بخش درباره ما با افزونه About Us Widget را در وردپرس به صورت کاربردی و اختصاصی برایتان معرفی کنیم.

گاها پیش میاد که در سایت های بخش های مختلفی برای معرفی و نحوه ارائه محصولات و حتی میشه گفت تبلیغ سایت خود برای کاربران و مخاطبانی که به سایت مراجعه می کنند ایجاد کنیم. این کار را میشه با ابزارهای مختلفی ایجاد کرد و به کاربران نمایش داد. ما در این پست می خواهیم نحوه اضافه کردن بخش درباره ما را با یک افزونه کاربردی وردپرس برایتان معرفی کنیم.

افزونه About Us Widget

افزونه وردپرس About Us Widget

About Us Widget نام یک افزونه کاربردی وردپرس می باشد که این امکان را به ما میدهد تا به صورت خیلی راحت یک بخش درباره ما زیبا ایجاد کنیم.

به کمک این افزونه می توان تو بخش درباره ما برای صفحه موردنظر ویژگی های مختلفی اعم از تصویر ، لینک ،توضیحات به صورت پیشرفته و … قرار داد.

افزونه های زیادی برای اینکار وجود داره که همین کارو انجام میدهند اما هر کدوم به نحوی مشکل خاص خودشونو دارند که ما برای استفاده شما این افزونه را پیشنهاد می کنیم.

دانلود افزونه About Us Widget



موضوعات :
افزونه وردپرس

درباره نویسنده

علیرضا 69 نوشته در دنیای وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *