دنیای وردپرس

no-img

م
ن
و
دنیای وردپرس

ادامه مطلب

آموزش
نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
آموزش
بهمن 25, 1395

نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس


نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرسReviewed by علیرضا on Feb 13Rating: 5.0نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرسنمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس در این آموزش وردپرس می خواهیم نحوه نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس را با قرار دادن قطعه کد به صورت کاربردی

نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس

در این آموزش وردپرس می خواهیم نحوه نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس را با قرار دادن قطعه کد به صورت کاربردی برایتان آموزش دهیم.

اگر تا به حال در سایتی عضویت داشتید حتما برایتان پیش آمده است که بعد از ثبت نام نهایی وقتی میخواهید به پنل کاربری سایت وارد بشید پیام عمومی از طرف مدیریت سایت مبنی بر خوش آمدگویی و یا دیگر پیام ها مشاهده می کنید. و حتما این سوال برایتان پیش میاد که چطور اینکار انجام میشود. برای فهمیدن این موضوع ما در این پست میخواهیم به این مطلب بپردازیم و به شما یاد بدهیم که چطور اینکار انجام میشود.

در حالت عادی در سیستم وردپرس امکانات و یا امتیازاتی که به کاربران ثبت نام کرده باید ارائه شود کم هست و اینکار یا با کمک افزونه ها انجام میشود و یا اینکه با قرار دادن کدهای در قالب صورت می پذیرد. ما روش دوم یعنی قرار دادن کد را برایتان آموزش می دهیم.

نمایش پیام برای کاربران عضو شده وردپرس

برای نمایش پیام برای کاربرانی که از سایت بازدید می کنند، میتونید قطعه کد زیر را در هر جای قالب که دوست دارید قرار بدید تا پیام نمایش داده شود. فقط این را در نظر داشته باشید قبل از هر کاری از فایل اصلی بکاپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتونید بازگردانی کنید.

از طرفی ممکن است که بخواهید برخی از پیام های خاص را در قسمت های مختلفی از سایت قرار بدید که این کار نیز با شورت کدها قابل انجام است.

برای اینکار ابتدا کد زیر را در فایل فانکشن قالب خودتان قرار بدید.

سپس از شورت کد زیر در نوشته های سایت خود و یا هر جا که دوس دارید استفاده کنید.

با انجام این موارد ارزش زیادی به کاربران سایت خود قائل شده و میتوانید مخاطبان زیادی را برای سایت خود جذب کنید.موضوعات :
آموزش وردپرس

درباره نویسنده

علیرضا 69 نوشته در دنیای وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *